עושים חשבון פשוט!

  • סביבת למידה מרחוק
  • הטכנולוגיה העכשווית ביותר
  • כל המרכיבים שתלמידים צריכים במקום אחד
  • להבין היטב את החומר
  • לתרגל בצורה אופטימלית
  • לשאול שאלות במידת הצורך
  • ליהנות מקטעי הומור והפסקות קומיות בין השיעורים

מי אנחנו?

על האתר

אתר Home-School הוקם ע"י חברת "זום לימודים ברשת", חברה המתמחה בהוראה פרטית לתלמידי בתי הספר. החברה מציעה לימודי חשבון לתלמידי בתי הספר, ומתמחה במיוחד בהוראה לכיתות ד'-ט'. החברה מעסיקה צוות מרצים ותיקים ומנוסים מאוד, תוך שימת דגש רב על העברת החומר באופן פשוט וענייני, ומתוך הנחה שתלמידים מגיעים מרקעים שונים וברמות שליטה שונות בחשבון. אתר Home-School מציע מערכת ללמידה מרחוק, הכוללת שיעורים קצרים של כל חומר הלימוד, בתיאום מלא עם תוכניות הלימוד של משרד החינוך. מנויים באתר נהנים פעמיים:
1. לימוד חשבון ע"י מיטב המורים ובגובה העיניים (שפה פשוט ונגישה).
2. קטעי הומור שהוכנו והופקו ע"י מיטב הטאלנטים מעולם הבידור לילדים.

למי האתר מתאים?

האתר מיועד לכל תלמידי כיתות ד'-ט', אשר לומדים במערכת החינוך במדינת ישראל. האתר מתאים לתלמידים אשר מעוניינים לחזור ולתרגל את החומר הנלמד בכיתה ולתלמידים המתקשים בהבנת נושאים מסוימים ומעוניינים "להתחזק בחומר". האתר מיועד לכל תלמידי כיתות ד'-ט', אשר לומדים במערכת החינוך במדינת ישראל. האתר מתאים לתלמידים אשר מעוניינים לחזור ולתרגל את החומר הנלמד בכיתה ולתלמידים המתקשים בהבנת נושאים מסוימים ומעוניינים "להתחזק בחומר". האתר מיועד גם להורים המעוניינים לסייע לילדיהם בלימודי החשבון.

לימודים משולבים בהנאה

האתר מציע חווית לימודים ייחודית: פרט ללימודי חשבון ברמה הגבוהה ביותר ובגובה העיניים, האתר מציע סרטונים הומוריסטיים המהווים אתנחתא קומית, במהלך לימודי החשבון באתר. סרטוני ההומור "קופצים" בתזמונים שנקבעו מראש ע"י צוות האתר (סוף כל פרק, לאחר בחינה וכו') על מנת ליצור סביבת לימוד נעימה וכיפית. האתר מיועד לכל תלמידי כיתות ד'-ט', אשר לומדים במערכת החינוך במדינת ישראל. האתר מתאים לתלמידים אשר מעוניינים לחזור ולתרגל את החומר הנלמד בכיתה ולתלמידים המתקשים בהבנת נושאים מסוימים ומעוניינים "להתחזק בחומר". האתר מיועד גם להורים המעוניינים לסייע לילדיהם בלימודי החשבון.

לומדים, מתרגלים ונבחנים

הלימוד באתר מורכב מ-3 חלקים עיקריים:
1. לימוד - כל נושא נלמד מא' ועד ת' ע"י סרטונים קצרים וממוקדים.
2. תרגול - לאחר לימוד כל נושא יתרגל התלמיד תרגילים להבנה מלאה של החומר.
3. בחינה - בסוף כל פרק יבחן התלמיד על החומר שלמד.

הקורסים שלנו

לימודים ברמה אחרת

אתר Home-School מציג חווית לימודים ברמה אחרת. במשך שנים רבות עבד צוות האתר על טכנולוגיה המאפשרת לתלמידים ללמוד את החומר, לתרגל את החומר ולהיבחן על החומר, וכל זאת במינימום זמן ובמקסימום איכות. הסרטונים משלבים קריינות ואנימציה ברמה הגבוהה ביותר, השיעורים מועברים בצורה עניינית וממוקדת "ללא משיכת זמן", כל הסבר או תרגיל מתוזמנים היטב לחסכון מקסימאלי בזמן, שכן כולנו יודעים שלימודי חשבון הם לא ההנאה הגדולה ביותר עבור תלמיד בית ספר.

התאמה מלאה

אתר Home-School מציע לימודי חשבון המותאמים באופן מלא לתכנים הנלמדים במערכת החינוך הישראלית, בפיקוחו של ד"ר רן יחיאלי. ד"ר רן יחיאלי הינו ראש צוות הכתיבה של ספרי הלימוד במתמטיקה לחטיבות הביניים במכון לקידום הוראה של אוניברסיטת בר אילן, מרכז הכותבים של ספרי השבחה, מנחה מורים למתמטיקה ומשמש כיום כראש תחום המתמטיקה ברשת בתי הספר "אנקורי".

מה מקנה רכישת קורס?

המנוי באתר מורכב מ-3 חלקים מרכזיים: לימוד, תרגול ובחינה. בסרטוני הלימוד מועבר החומר בצורה פשוטה, בשפה פשוטה וממוקדת. בסרטוני התרגול עוברים המורים על תרגילים ברמת קושי עולה: מהתרגילים הבסיסיים ביותר ועד לתרגילים המורכבים ביותר ברמת בחינה .

מחיר של מנוי שנתי באתר שקול למחיר של כ-2 שיעורים פרטיים. במחיר זה מקבל רוכש המנוי ליווי מלא, לימוד ותרגול של כל החומר. האתר זמין עבור התלמיד וההורה 24 שעות ביממה (365 ימים בשנה) מכל מקום (מחשב, טאבלט, סלולר וכו').

צוות האתר

איריס נגר

מורה למתמטיקה

רן יחיאלי

מנהל אקדמי - תחום המתמטיקה

חנית ישראלי

מורה למתמטיקה