שאלות

אודות האתר

האם נדרש ידע קודם?
לא! בקורסים תלמדו את כל החומר מא' ועד ת', החל מהתיאוריה הנדרשת ועד לתרגילים ברמת קושי עולה: מתרגולים ברמה הבסיסית ביותר ועד לתרגולים המורכבים ביותר ברמת בחינה.

האם הקורסים מותאמים לבית הספר שלי?
כן! אתר Home-School מציע לימודי חשבון המותאמים באופן מלא לתכנים הנלמדים במערכת החינוך הישראלית, בפיקוחו של ד"ר רן יחיאלי. ד"ר רן יחיאלי הינו ראש צוות הכתיבה של ספרי הלימוד במתמטיקה לחטיבות הביניים במכון לקידום הוראה של אוניברסיטת בר אילן, מרכז הכותבים של ספרי השבחה, מנחה מורים למתמטיקה ומשמש כיום כראש תחום המתמטיקה ברשת בתי הספר "אנקורי".

מה הייחודיות של Home-School?

המורים הטובים ביותר - לימוד החומר ברמה הגבוהה ביותר ובגובה העיניים (שפה פשוטה ונעימה) ע"י צוות מורים בעלי ניסיון רב והיכרות עמוקה עם הוראת החשבון לתלמידי בתי הספר.
 מינימום זמן-מקסימום תוצאות - השיעורים מועברים בצורה עניינית וממוקדת "ללא משיכת זמן", כל הסבר או תרגיל מתוזמנים היטב לחסכון מקסימאלי בזמן, שכן ידוע כי לימודי החשבון הם אינם התחביב המרכזי של תלמידי בתי הספר…
 תרגול מותאם אישית - באתר מערכת ייחודית המאפשרת ליצור בחינות אישיות בצורה אינטראקטיבית, שמאפשרות לתלמיד להתחזק בנושאים שקשים לו, וכן להיערך לבחינה הקרובה בבית הספר.
 אתנחתא קומית - האתר משלב למידה והנאה. במהלך הלימוד (בתזמונים שנקבעו מראש ע"י צוות האתר) יהנו התלמידים מקטעי הומור שהוכנו והופקו ע"י מיטב הטאלנטים מעולם הבידור לילדים.

רכישת קורסים

מהו תהליך הרכישה באתר?

בוחרים את כיתת הלימוד -> מוסיפים את הקורס לעגלת הקניות -> בוחרים מסלול (תקופת המנוי) -> נרשמים לאתר (ממלאים פרטים אישיים ויוצרים סיסמא אישית לאתר) -> משלמים על הקורס (פירוט בשאלה הבאה).

כיצד משלמים על קורס וכמה הוא עולה?

ניתן לרכוש קורס לתקופות זמן שונות (חודש, שנה וכו'). יש לצרף את הפריט הנבחר לסל הקניות, לבחור מסלול (תקופת המנוי) ולעבור לעגלת הקניות (הלחצן ממוקם בצד השמאלי העליון של המסך). ניתן לשלם בכרטיס אשראי או להשאיר פרטים לרכישה טלפונית.

כיצד מאובטח המידע באתר?                                                                                                                                             

האתר מאובטח באמצעות פורטוקול להעברת מידע ( SSL ) כל התוכן מועבר באתר בצורה בטוחה ומוצפנת. התשלום באתר מתבצע ע"י חברת icredit מבית ריווחית אשר עומדת בתקן האבטחה המחמיר ביותר

כיצד ניתן ליצור קשר עם צוות Home School?
ניתן לשלוח הודעה דרך לחצן "צור קשר". אנו מבטיחים לענות בהקדם האפשרי.

כיצד משתמשים בקוד הקופון שברשותי?
לאחר שהוספת את הפריטים המבוקשים לעגלת הקניות, יש לעבור לעגלה (הלחצן ממוקם בצד השמאלי העליון של המסך) ולהזין את קוד הקופון על מנת לקבל את ההנחה.


תמיכה טכנית

מה עושים אם שכחתי את הסיסמה שלי?            

 במידה ושכחת את סיסמתך - ניתן לאפס אותה. בכדי לעשות זאת יש ללחוץ על כפתור "כניסת מנויים" (הלחצן בחלקו העליון של המסך) ואז על "שכחת סיסמה". יש להזין את כתובת הדוא"ל איתו נרשמת לאתר. לכתובת זו ישלח מייל עם לינק - יש ללחוץ על הלינק ולהזין את הסיסמה החדשה. לאחר מכן יהיה ניתן להתחבר מחדש לאתר.

כיצד ניתן לשנות סיסמה?

 בכדי להחליף את סיסמתך יש ללחוץ על כפתור שם המשתמש שלך (הלחצן בחלקו העליון השמאלי של המסך), ללחוץ על "הגדרות משתמש" ושם להזין סיסמה נוכחית ואת הסיסמה החדשה.

בכל שאלה או בעיה - הרגישו חופשיים ליצור איתנו קשר, בכל עת, דרך לחצן צור קשר (נמצא בחלקו העליון של המסך).  

צוות אתר Home-School